Letošní E3 se bude muset obejít bez Cyberpunku 2077

2. dubna 2016 v 12:20 | Lelanka |  Cyberpunk 2077
Bohužel je to tak, na letošní E3 Cyberpunk neuvidíme. Hra je podle informací stále ve fázi před-produkce i po tolika letech. Cyberpunk 2077 byl oznámen už v roku 2012, v roce 2013 vyšel Teaser Trailer a od té doby jsme zjistili jen minimum informací. Vypadá to, že si ještě pár let počkáme jestli se tedy CD Projekt k tomu někdy dostane. Upozorňují nás ale, že na Cyberpunku začíná pracovat čím dál více lidí.

CD Projekt RED na E3 ale i přes to bude, s čím přijedou ale není jasné. Mohlo by jít o cokoliv, gwint ze hry Zaklínače 3, další nové RPG, které by také měli chystat podle jejich už dříve zveřejněných plánů. Nejspíše se vše dozvíme až pár dní předem, snad ne až na místě.

CD Projekt RED navíc zrušil plány na licencování REDenginu. Momentálně pracuje na posledním, druhém datadisku "O Víně a Krvi", které by mělo vyjít tento rok ještě před konáním E3. Doufejme jen, že nám C2077 nakonec nezruší což není moc pravděpodobné, ale možné je všecko.

Více novinek postupně doplním. Ani nevím jak se mi to povedlo, ale doslova jsem na tento blog zapomněla. Bylo nějak moc málo času.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama