Poslední 2 týdny se Zaklínačem

30. května 2015 v 23:12 | Lelanka |  NEWS
Zaklínač 3 už je skoro 2 týdny venku a mezitím už vyšla nějaká ta DLC, patche a další doplňky. Díky Zaklínači jsem ale na tento blog zapomněla a nestihla jsem vydat několik článků, takže to krátce zhrnu zde.
Každopádně ale musím říct, že poslední díl Zaklínače je opravdu skvělá hra, k downgradu tam snad ani nedošlo, grafika skvělá (až na tu barevnost, viz. Trissiny vlasy). Ovládání sice trochu zlobí, ale dá se to vydržet a přenastavit jak bývá zvykem. Hodně stránek o hrách, magazínů, kanálů atd. Zaklínače už zrecenzovalo a ještě jsem neviděla, že by šli pod hodnocení 8. Zaklínač má velmi velký úspěch. Někdo má hru už dávno dohranou, já si tedy jedu vlastním tempem a při pohledu na svou sběratelskou edici se konce Z3 bojím čím dál více. Ten pocit, že příběh Geralta definitivně skončí je strašný, ale zpátky k tématu.
  • Launch Trailer na Zaklínače 3 - trailer, který ukazuje několik starých známých.
  • 19. 5. 2015 - vyšel Zaklínač 3 spolu s první dvojicí bezplatných DLC. Přesněji Beard and Hairstyle set to slouží k úpravě vzhledu Geralta a ještě Temerská zbroj (plně vybavená).
  • V ten samý den vyšel i první patch, který je nutný ke spuštění a správnému fungování hry. Pak vyšel další a ještě další a poslední patch má verzi 1.04 (Nezapomeňte si stáhnout i nové verze ovladašů Vaší grafické karty)
  • Další 2 DLC, tentokrát Alternativní look pro Yennefer a nový Quest "Ztracení horníci".
  • Brzy má přibýt i možnost do inventáře vlastní záložka, kde budeme moci (jak v předchozích dílech) filtrovat a řadit předměty.
Doporučuji přečíst si i článek na Zing.cz o různých prvních modech do Zaklínače 3, které určitě přijdou vhod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama