O Cyberpunku 2077 asi ještě dlouhou chvíli neuslyšíme

30. května 2015 v 23:42 | Lelanka |  Cyberpunk 2077
CD Projekt RED vzkazuje nám fanouškům, že o hře Cyberpunk 2077 ještě dlouho mluvit nebude. Teď je prý hlavní Zaklínač 3 a prozatím se budou sostředit co nejvíce jen na něj, to ale prý neznamená, že hra je zrušená anebo, že na ni nemyslí a vůbec se jí nevěnují. Je ale pravděpodobné, že další 2 roky o 2077 nic pořádného neuslyšíme, možná pár drobností a to si vzpomínám jak nám CDP sliboval, že po vydání Zaklínače 3 nás začnou "krmit" novinkami o jejich dalším budoucím skvělém RPG. Na jednu stranu to chápu, chtějí se věnovat Zaklínači a to je dobře, ale na druhou stranu mě naštvali a myslím, že nejsem jediná.

"První pravidlo pro Cyberpunk 2077 je, že nemluvíme o Cyberpunk 2077," řekl Michal Platkow-Gilewski, vedoucí marketingu, serveru GameSpot.

"Teď vážně, zkrátka se soustředíme výhradně na Zaklínače 3. Pracujeme velmi tvrdě na dokončení Divokého honu, abychom hráčům mohli přinést obrovský otevřený svět v RPG titulu. Cyberpunk 2077 je v pořádku, přijde jeho čas."

Cyberpunk 2077 byl oznámen v říjnu 2012, aby o něm lidé věděli a že CD Projekt pracuje na další hře. O rok později vydali ohromující, ale "pouze" teaser trailer, který udělal na hodně hráčů i nehráčů dojem. Měl by dorazit na dnešní platformy, tedy PC, PS4 a Xbox One, ale nic z toho není officiálně potvrzené.

Hra má být jednoduše sandbox, nelineární příběh, velký svět s rozlehlým městem Night City a i poloopuštěnou zatím nenazvanou pustinou. Drsný, nebezpečný a násilný svět plný korupce a gangových válek s častým bojem proti augmentacím/implantátům, které si budeme moci pořídit a upravovat jak se nám zlíbí budou hlavním tématem této hry. Samozřejmě tu jde ale o více, budeme řešit naše vlastní osobní problémy. CD Projekt se zmiňoval i o tom, že hra bude obsahovat obsah pro dospělé, takže to víceméně bude takový Zaklínač jen s vlastní postavou, jiným příběhem v jiné době.

Doufejme, že CD Projekt nebude mlčet dlouho.

Teaser Trailer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama