Zaklínač 3 se dočká dvou placených datadisků

25. dubna 2015 v 15:25 | Lelanka |  Witcher 3
Moc lidí to nečekalo, CD Projekt se mnohokrát obhajoval tím, že DLC od nich budou vždy zdarma maximálně by za ně chtěli peníze kdyby to byli nějaké obsahem velmi nabité datadisky a tak tu tedy jsou.

První z nich se jmenuje Hearts of Stone a Geralt se v něm vydá na deseti-hodinnové dobrodružství do divočiny do země No Man's Land a do ulic města Oxenfurtu a to kvůli nějakému dokončení úkolu pro muže jménem Man of Glass.

Druhý datadisk se jmenuje Blood and Wine a bude dvakrát tak dlouhý jak ten první, tedy něco kolem 20-ti hodin. V tomto datadisku se vydáme do úplně nové země, která se nazývá Toussiant, která je známá produkcí vína. Zde na Geralta čeká prastaré krvavé tajemství, které se skrývá za atmosférou pohody a rytířských rituálů.

Oba datadisky slibují nové vybavení, stejně tak i nový obsah a nové možná i staré propracované postavy. Může to být kdokoliv, třeba Vernon Roche a elf Ioverth, o tom ale už CD Projekt dál nepsal.

Hearts of Stone bude dodání už tento rok v říjnu a ten druhý Blood and Wine datadisk o něco později, je naplánován na prvních pár měsíců příštího roku 2016.

Tvůrci hráče sice nepodrazili, ale mohli s oznámením počkat, aspoň po vydání samotné hry. Doufejme, že se dostane i řada na očekávaný Cyberpunk 2077 o kterém vývojáři stále mlčí. CD Projekt už každopádně nabízí souhrnnou předobjednávku obou datadisků pod názvem Expansion Pass a dokonce i předobjednávku kombinace hry a datadisků, nicméně Marcin Iwinsky hráče otevřeně nabádá, že pokud mají pochybnosti a nevěří předobjednávkám, ať prostě počkají na recenze nebo si nejdřív vyzkouší samotnou hru a až pak se rozhodnou o koupi datadisků. "Jako vždy, vaše volba."

"Spolu s tím, jak se vývoj Divokého honu blíží ke konci, se vývojáři pustili do tvorby dvou nových, opravdu velkých dobrodružství zasazených do světa Zaklínače. Pamatujeme na časy, kdy dodatečné disky opravdu rozšiřovaly hry přidáním smysluplného obsahu. Jako hráči bychom je rádi přinesli zpět. V minulosti jsme řekli, že pokud se někdy rozhodneme vydat placený obsah, bude z hlediska rozlohy bohatý a bude reprezentovat skutečnou hodnotu peněz. Obě naše expanze nabízí více hodin hratelnosti než řada jiných plnohodnotných her." řekl k oznámení Iwinski.

Jejich cena: rozšiřující kupón Expansion Pass, který zahrnuje oba dva datadisky stojí něco kolem 675,- Kč (na Steamu), na Gog.com je cena o něco vyšší - cca 715,- Kč, po koupi vám ale CD Projekt strhne 3,60 € (99,- Kč). Pokud oba herní datadisky nabídnou takovou dobu hraní jakou slibují a aspoň dobrá zážitek z hraní, jejich koupě za takovouto nevysokou cenu stojí.

Co se týče lokalizace Zaklínače 3, tak je už je prý officiálně hotová, snad nám později přeloží i tyto dva datadisky.

Zdroj: Zing.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama