Duben 2015

Další várka nových sreenshotů

29. dubna 2015 v 23:27 | Lelanka |  Witcher 3
Na obrázkách můžeme vidět, jak Geralt obnovuje staré lásky, objevuje nové lokace, plní vražedné "mise" či se socializuje s novými postavami.

Párty s TrissStará láskaS elfkou...Lektvar?Obchod

SoubojStopováníIgni

Krajina

Zaklínač 3 se dočká dvou placených datadisků

25. dubna 2015 v 15:25 | Lelanka |  Witcher 3
Moc lidí to nečekalo, CD Projekt se mnohokrát obhajoval tím, že DLC od nich budou vždy zdarma maximálně by za ně chtěli peníze kdyby to byli nějaké obsahem velmi nabité datadisky a tak tu tedy jsou.

První z nich se jmenuje Hearts of Stone a Geralt se v něm vydá na deseti-hodinnové dobrodružství do divočiny do země No Man's Land a do ulic města Oxenfurtu a to kvůli nějakému dokončení úkolu pro muže jménem Man of Glass.

Druhý datadisk se jmenuje Blood and Wine a bude dvakrát tak dlouhý jak ten první, tedy něco kolem 20-ti hodin. V tomto datadisku se vydáme do úplně nové země, která se nazývá Toussiant, která je známá produkcí vína. Zde na Geralta čeká prastaré krvavé tajemství, které se skrývá za atmosférou pohody a rytířských rituálů.

Oba datadisky slibují nové vybavení, stejně tak i nový obsah a nové možná i staré propracované postavy. Může to být kdokoliv, třeba Vernon Roche a elf Ioverth, o tom ale už CD Projekt dál nepsal.

Hearts of Stone bude dodání už tento rok v říjnu a ten druhý Blood and Wine datadisk o něco později, je naplánován na prvních pár měsíců příštího roku 2016.

Tvůrci hráče sice nepodrazili, ale mohli s oznámením počkat, aspoň po vydání samotné hry. Doufejme, že se dostane i řada na očekávaný Cyberpunk 2077 o kterém vývojáři stále mlčí. CD Projekt už každopádně nabízí souhrnnou předobjednávku obou datadisků pod názvem Expansion Pass a dokonce i předobjednávku kombinace hry a datadisků, nicméně Marcin Iwinsky hráče otevřeně nabádá, že pokud mají pochybnosti a nevěří předobjednávkám, ať prostě počkají na recenze nebo si nejdřív vyzkouší samotnou hru a až pak se rozhodnou o koupi datadisků. "Jako vždy, vaše volba."

"Spolu s tím, jak se vývoj Divokého honu blíží ke konci, se vývojáři pustili do tvorby dvou nových, opravdu velkých dobrodružství zasazených do světa Zaklínače. Pamatujeme na časy, kdy dodatečné disky opravdu rozšiřovaly hry přidáním smysluplného obsahu. Jako hráči bychom je rádi přinesli zpět. V minulosti jsme řekli, že pokud se někdy rozhodneme vydat placený obsah, bude z hlediska rozlohy bohatý a bude reprezentovat skutečnou hodnotu peněz. Obě naše expanze nabízí více hodin hratelnosti než řada jiných plnohodnotných her." řekl k oznámení Iwinski.

Jejich cena: rozšiřující kupón Expansion Pass, který zahrnuje oba dva datadisky stojí něco kolem 675,- Kč (na Steamu), na Gog.com je cena o něco vyšší - cca 715,- Kč, po koupi vám ale CD Projekt strhne 3,60 € (99,- Kč). Pokud oba herní datadisky nabídnou takovou dobu hraní jakou slibují a aspoň dobrá zážitek z hraní, jejich koupě za takovouto nevysokou cenu stojí.

Co se týče lokalizace Zaklínače 3, tak je už je prý officiálně hotová, snad nám později přeloží i tyto dva datadisky.

Zdroj: Zing.cz

V novém videu mluví Charles Dance o Zaklínači 3 a jeho dabingu

25. dubna 2015 v 15:00 | Lelanka |  Witcher 3
Charles Dance je herec, který je známý hlavně svou rolí Tywina Lannnistera ze seriálu Hra o Trůny (Game of Thrones) a v Zaklínači 3 dabuje jednu z hlavních a velmi důležitých postav, Nilfgaardského císaře, který bude v Zaklínači 3 pravděpodobně mít větší roli než kdy předtím.

Poprvé jsme ho mohli slyšet v E3 traileru. Tentokrát je to samotné video, kde sám promlouvá o své roli v Zaklínači 3, o jeho pohledu na dnešní dobu her a další. Video obsahuje české titulky.


3 nová videa ze Zaklínače 3

25. dubna 2015 v 14:52 | Lelanka |  Witcher 3
Je možn, že videa obsahují důležité SPOILERY. Já sama jsem tyto ani pár posledních videí neviděla, protože si nechci zkazit zážitek tím, že se na podívám už teď. Raději si počkám těch pár týdnů a uvidím je potom až Zaklínače bude hrát sama. ;)Nový deníček o Zaklínači 3 a k tomu i TV reklama

25. dubna 2015 v 14:44 | Lelanka |  Witcher 3
CD Projekt opět zasahuje a tentokrát nám ukázal deníček zmařený především na Geralta a jeho (nové) vlasy, spolu s Yennefer na kterou je nyní lepší pohled a také na technologie od Nvidie, které nám umožní realističtější vlasy, okolí, srsti zvířat apd.


+ TV reklama na Zaklínače 3


Zaklínač 3 je po vývojové stránce konečně hotov

25. dubna 2015 v 14:39 | Lelanka |  Witcher 3
Už ani ne měsíc a Zaklínač 3 bude konečně venku a tak nám nedávno CD Projekt oznámil, že je hra po vývojové stránce konečně hotová, tzv. je ve fázi "GOLD". Hra má tedy u nás v Evropě vyjít 15. května tohoto roku a v ostatních zemí o pár dní déle, 19. května.

"Uplynulé tři roky jsme nesmírně dřeli, jen abychom vám mohli tuto hru přinést," říká Adam Badowski, vedoucí studia CD PROJEKT RED. "Zkorumpovaná novigradská šlechta, prastaré příšery lovící v hlubokých hvozdech nebo všechna ta města, rušné přístavy a dech beroucí panoramata; strávili jsme doslova desítky tisíc hodin na tom, abychom všem těmto lidem a místům vdechli život a vytvořili dobrodružství, které vás posadí na zadek a ještě vás přinutí vrátit se pro nášup," dodává Badowski. "Zaklínač 3: Divoký hon je GOLD a co nevidět ho budete mít doma!" uzavírá.


Nový gameplay trailer Zaklínače 3

10. dubna 2015 v 23:51 | Lelanka |  Witcher 3
I s českými titulky -