Špatná zpráva - Zaklínač 3 byl opět odložen

9. prosince 2014 v 18:18 | Lelanka |  Witcher 3
Očekávaný RPG titul Zaklínač 3: Divoký Hon byl znovu odložen. Nevyjde 24. února příštího roku, ale až 19. května 2015, tedy o 3 měsíce později, ve verzích PC, PS4 a Xbox One. V Evropě o pár dní dříve, konkrétně v pátek 15. května 2015.

Yennefer

Vyjádření CD Projektu:"Když jsme začali pracovat na Zaklínači 3, tak jsme hned věděli, že půjde o ambiciózní hru. Chtěli jsme a stále je našim cílem přinést neuvěřitelný zážitek a epické dobrodružství v obrovském zcela otevřeném fantasy universu."

"Samotná velikost a komplexnost Zaklínače jsou klíčové prvky titulu. Vše mělo rozhodující vliv na vývoj. Když jsme se začali blížit ke konci naší práce, uviděli jsme mnoho detailů, které je třeba opravit. Jde o nejdůležitější zápas v historii našeho studia, musíme si být naprosto jisti, že jsme udělali vše, co jsme mohli, abychom omezili veškeré chyby na úroveň, která vám umožní vychutnat si hru bez problému a tak jak zamýšlíme."

"I přesto, že každý pracuje na plné obrátky, jsme dospěli k závěru, že potřebujeme dalších 12 týdnů, abychom vše mohli splnit. Přesunuli jsme tak datum vydání Zaklínače 3 na 19. května 2015."

"Dlužíme vám omluvu. Datum vydání jsme stanovili příliš brzy. Je to těžká lekce, kterou si vezmeme k srdci pro budoucnost. Víme, co musíme udělat, aby byl Zaklínač 3 nejlepším RPG. Budeme i nadále tvrdě pracovat, abychom toho dosáhli. Omlouváme se a děkujeme za důvěru."Teď můžeme jen doufat, že další odklad nepřijde a že se CD Projektu podaří vytvořit tak skvělou hru jak slibovali, i když je ale pravda, že už jednou nám slibovali při prvním (a prý i posledním odkladu, kdy Zaklínač měl vyjít ještě v únoru příštího roku), že se to víckrát nestane. Snad se z toho CD Projekt vzpamatuje, i když mně osobně připadá, že to sami tvůrci tušili už po vydání nedávného traileru a ještě dříve, kdy nám ukázali několik obrázků, kde se začalo mluvit čím dál více o downgradu, ten ale CDPRED popírá.

Je to hodně zamotané, ale musíme si hold opět počkat. Snad žádný další odklad nepřijde.
Mně osobně to nějak moc nevadí (budu mít čas na GTA: V), jsem sice trochu zklamaná a vlastně jsem to i čekala poté co jsem viděla trailer The Elder Blood.

Zdroj: thewitcher.com
zing.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama