Prosinec 2014

Druhou hratelnou postavou v Zaklínači 3 je Ciri

19. prosince 2014 v 10:08 | Lelanka |  Witcher 3
Je to officiálně potvrzené a navíc přibyly i krásné obrázky. (Ty sem vložím až později, mám s tím nějaké problémy)

CD Projekt RED už 15. prosince večer vydal nové obrázky ze Zaklínače 3 a zároveň potvrdil, že druhou hratelnou postavou bude Cirila z Cintry, nebo zkráceně Ciri. Vývojáři dodali, že Ciri nebude hratelná stejně jako Geralt, víceméně za ni nebudeme hrát X hodin, ale spíš ve formě flashbacku/vzpomínek. Příběh a celkově hra se zaměřuje stále hlavně na Geralta z Rivie.

,,Ciri je posledním potomkem z rodu vladařů malého království Cintra, země ležící na hranicích Severních království a Nilfgaardu. Dcera Pavetty z Cintry a Dunnyho z Maechtu, vnučka slavné Callanthé, "Lvice z Cintry", dítě Starší krve - krve elfů - zděděné z matčiny strany po slavné elfské věštkyni Laře Dorren. S jejími rodiči se setkáváme v Otázce ceny, je spojena s Geraltem prostřednictvím Osudu (je Dítě překvapení). Geralt je pro ni otcovskou figurou a zasvětí ji do tajů zaklínačských bojových umění, Geraltova přítelkyně Yennefer ji naučí základy magie, pro kterou má Ciri nesmírný talent (je velmi silným zřídlem, podobně jako Alvin v PC hře Zaklínač). Ciri vypadá na první pohled jako obyčejná dívka, od ostatních ji odlišují pouze šedivé vlasy a nepěkná jizva na tváři. Během Ságy o Zaklínači Ciri prochází proměnou z malého děvčete v dospívající dívku, mezi její základní povahové rysy zde patří domyšlivost, vytrvalost a odvaha. Její důležitost pro děj ságy postupně roste a časem se mluví spíše o Sáze o Zaklínači a Ciri"

Zdroj: Wikia.com (česká verze)

Špatná zpráva - Zaklínač 3 byl opět odložen

9. prosince 2014 v 18:18 | Lelanka |  Witcher 3
Očekávaný RPG titul Zaklínač 3: Divoký Hon byl znovu odložen. Nevyjde 24. února příštího roku, ale až 19. května 2015, tedy o 3 měsíce později, ve verzích PC, PS4 a Xbox One. V Evropě o pár dní dříve, konkrétně v pátek 15. května 2015.

Yennefer

Vyjádření CD Projektu:

Zaklínač 3 má nový trailer + v něm nebudeme hrát pouze za Geralta

7. prosince 2014 v 11:36 | Lelanka |  Witcher 3
CD Projekt RED na včerejší The Game Awards 2014 prozradil, že v Zaklínači 3 nebudeme hrát pouze v roli Geralta, ale i za někoho jiného. Její identita je zatím neznámá, ale můžeme jí prý vidět v traileru níže. Někdo si myslí, že to bude Yennefer. Mně by se líbilo hrát za Ciri. Četla jsem ale informaci, že budeme hrát za jednoho "chlapíka", kterého v traileru můžeme vidět také. Má takovou vlasovou "helmu".

Trailer The Elder Blood (Starší Krev)