Zaklínače 3 obohatí 16 bezplatných DLC

7. listopadu 2014 v 19:57 | Lelanka |  NEWS

CD Projekt RED chystá pro Zaklínače 3 na všech třech (PC, PS4, XboxOne) platformách 16 bezplatných DLC. Už nyní jsou známy podrobnosti o prvních čtyřech DLC.


Vývojáři Zaklínače 3 z polského CD Projektu nás včera příjemně překvapili oznámením 16 bezplatných DLC, na které se můžeme těšit po vydání hry, a to na všech třech platformách.

Tato DLC budou k dostání pro všechny platformy, pro všechny edice, stejně tak pro všechny typy (digitální X fyzická) a ani nezáleží na tom kdy si Zaklínače 3 pořídíme.

Už den po vydání Zaklínače 3 - 25. února 2015, lze očekávat vydání prvních dvou balíčků. Jeden z nich nese název Temerian Armor Set a zahrnuje novou vestu, rukavice, kalhoty a boty, které dávají dohromady oděv s motivem Temerie, dále zbroj na koně a sedlové brašny rozšiřující kapacitu inventáře. Druhý bude vydán pod názvem Beard and Hairstyle Set a pro změnu nabídne výběr účesů a stylů vousů.

Po 25. únoru dojde k vydání dalších dvou nových DLC každý týden, dokud nebude venku všech 16. Tvůrci přitom odhalili ještě další dva přídavky - Alternative look for Yennefer, který by měl nabídnout alternativní vizáž čarodějky Yennefer pro ty, kteří nejsou nebo třeba nebudou s originálním vzhledem naší femme-fatale spokojeni a dodatečný quest Missing Miners. V něm nás čeká prošetření zmizení horníků z vesnice na ostrovech Skellige.

Přístup CD Projektu je opravdu chvalyhodný, já bych řekla skvělý, ale stejně se najdou takoví jedinci, kteří si na tom stejně něco najdou a budou psát jak je to jen obyčejný marketingový tah. Četla jsem pár komentářů (na jiném webu) a tam psali někteří, jak CD Projekt doplňuje hru jako všechny ostatní studia pomocí DLC balíčků až po vydání. Já si myslím, že i kdyby to tak CDPRED opravdu plánoval, tak se jim stejně na to chytí více a více hráčů a přibyde větší počet nových fanoušků - a to je jedině dobře, tedy pro CDP. Rozhodně můžeme být za tato DLC CD Projektu vděční. ;)


Otázka: Co musím udělat, abych obdržel(a) 16 bezplatných DLC?
Odpověď: Abyste získali 16 DLC, musíte udělat jen jediné - koupit si hru Zaklínač 3: Divoký hon. Všechna DLC budou na všech platformách (tj. Xbox One, PC a PlayStation 4) k dispozici zdarma.

Otázka: Pokud chci získat 16 bezplatných DLC, musím si hru předobjednat?
Odpověď: Ne, veškerý obsah si uživatelé budou moci stáhnout bez ohledu na to, zda si hru zakoupili před premiérou 24. února 2015, nebo až poté.

Otázka: Mám standardní verzi hry (tedy ne sběratelskou edici). Dostanu i tak DLC zdarma?
Odpověď: Ano. 16 DLC obdržíte bez ohledu na to, kterou verzi hry jste si zakoupili (tj. standardní či sběratelskou, digitální či fyzickou).

Otázka: Jak to bude probíhat? Kdy budou DLC vydána?
Odpověď: Balíky s DLC (každý balík bude obsahovat dvě DLC) chceme vydávat každý týden po premiéře hry, k níž dojde 24. února 2014. První balík s DLC bude vydán hned následujícího dne, tedy 25. února. Další bude k dispozici pro stažení o týden později, tedy 4. března, další pak 11. března a tak dále. První balík bude obsahovat Sadu temerské zbroje a Sadu vousů a účesů pro Geralta. V druhém balíku najdete jeden dodatečný úkol a alternativní vzhled pro jednu z hlavních herních postav - Yennefer z Vengerbergu.

Překlad pochází ze Zing.cz
- The Witcher.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama