Za osm dní nový cinematic trailer ze Zaklínače 3

17. října 2014 v 22:26 | Lelanka |  Witcher 3
CD Projekt RED prostřednictvím nové speciální stránky The Trail oznámil, že za osm dní vydá nový cinematic trailer, který bude sloužit na začátku hry (asi při každé nově založené hře) jako úvodní video. Tuto stránku spustil CD Projekt terpve jen před několika dny, ale na stránce v té době však nebylo nic vidět, jen nějaký zářící až průsvitný objekt.

Teď už ale víme k tčemu ta stránka vlastně slouží. Poslední a zároveň první cinematic trailer od CDP ze Zaklínače je cca rok starý trailer Killing Monsters. Tento CT ale bude sloužit jako opening-video. Buď ho uvidíme pokaždé když zapneme hru, anebo jen když si budeme novou hru zakládat. To snad brzy zjistíme. Tento CT se bude týkat asi nějaké bitvy, možná závěrečné, kterou jsme mohli vidět už na konci E3 Traileru. I samotnou čarodějku Yennefer tam možná uvidíme. Ta v E3 Traileru vypadala dobře, až na hnědé vlasy, ale její podoba ve hře je trochu jiná.

CD Projekt k této novince pro nadšence vydal i 2 wallpapery spojené s trailerem. (plné velikosti naleznete v galerii)
Já sama se samozřejmě těším, jen mám trochu obavy, aby nám toho neukazovali prostě moc. Ale je mi jasné, že CD Projekt chce hype kolem Zaklínače 3 držet pořád ve stejné linii. Také doufám, že se hra nebude odehrávat jakoby pár týdnů/měsíců před tou bitvou (vlastně před tím opening-videem). To by mě dost zklamalo. Nezbývá nám nic než jen čekat a ti co se pokusí si tento cinematic trailer nepustit a odolat mu, držím palce. ;)

zdroj: thewitcher.pl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama