Downgrade Zaklínače 3 prý nečeká...

12. října 2014 v 15:40 | Lelanka |  Witcher 3
Komunitní manažer studia CD Projekt RED popřel, že by v případě Zaklínače 3 došlo k downgradu grafiky, na nějž se hráči ptají po vydání posledních screenshotů.

Je to celkem pochopitelné, protože když se podíváme na obrázek níže, tak můžeme vidět, že vlci a i samotný Geralt tam nevypadají tak dobře, jako v gameplay Trailerech. Nejnovější čtveřice screenshotů byla sice zajímavá a fascinující, zvláště ty obrázky v zimní krajině (lokalita Skellige Islands), ale dá se říct, že ne všichni byli tak ohromeni, jako při koukání na gameplay Trailery.


Skoro to až vypadalo, že pochází z nějaké starší verze hry, protože vlci na jednom screenshotu nevypadají tak jako ve starém videu a Geraltovi pro příklad úplně chybí jizva u levého oka. Nebo že kvůli omezenému výkonu konzolí dochází ke grafickému downgradu, který v minulosti potkal třeba Watch Dogs od Ubisoftu nebo velmi nepovedení Aliens: Colonial Marines.

Oba projekty se nechvalně proslavily tím, že na prvních propagačních materiálech prezentovali jejich tvůrci vizuál, který finální hra nakonec nenabídla. Myšlenky na downgrade v případě Zaklínače 3 se tak pochopitelně začaly množit jako houby po dešti, ale podle všeho k ničemu takovému nedojde.

Serveru Worlds Factory to řekl komunitní manažer studia CD Projekt RED, Marcin Momot:
"Prosím, mějte na paměti, že je hra stále v produkční fázi. Na některých věcech se pořád pracuje. Finální verze hry bude vypadat lépe než to, co je vidět na posledních screenshotech - nehledě na platformu. Jak asi víte, při publikaci screenshotů mohou být některé z nich subjektivně méně přitažlivé (záleží na názoru každého), to je naprosto normální. Nejdůležitější je, že vydaná hra bude vypadat úžasně, jakmile budeme s prací na ní hotovi. Nebude žádný downgrade."

Nezbývá než jen doufat, že finální verze Zaklínače 3 bude tak ohromující jak CD Projekt REDtvrdí. A to nejen graficky. Musíme ale myslet i na to, že Zaklínač není jen o grafice.Mimo téma - Vím, že tohle nepatří k informaci od CD Projektu či jejich her, ale do 14. 10. letošního roku si můžeme stáhnout úplně ZDARMA hru Dragon Age: Origins, tedy první díl fantastické ságy od EA. Doporučuji této akce využít, přeci jen když je to zdarma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama