Říjen 2014

Soundtrack z traileru The Trail je už volně ke stažení

30. října 2014 v 21:18 | Lelanka |  Witcher 3
Track, který byl možný slyšet v novém traileru/intru The Trail. Autorem je Marcin Przybylowicz a uslyšíme také skupinu Percival, to je složení, které vytvořilo soundtrack celé hry. Tento track uslyšíme naštěstí také i ve hře.

Skladbu si můžete stáhnout ZDE


Nový trailer "The Trail" ze Zaklínače už je na světě a nejen s Yennefer na obzoru

24. října 2014 v 19:35 | Lelanka |  Witcher 3
V nejnovějším traileru, který se jmenuje "The Trail" můžeme vidět nejen Yennefer (a Geralta), ale také i Vesemira. Ve videu Geralt pátrá se svým starým mentorem Vesemirem po stopách své dávné lásky, čarodějky Yennefer z Vengerbergu. Trailer je pro mne samotnou hezký, působivý a ta hudba je božská, ale četla jsem plno různých jak negativních, tak pozitivních reakcí a ne všichni fanoušci byli nadšení. Je to ale "jenom" Intro.

Video pravděpodobně navazuje na trailer Killing Monsters a o režii se postaral Tomasz Bagiński, který byl mimo jiné nominován na Oscara za autorský film Katedrála.

Podívejte se sami:


CD Projekt také chvíli po vydání tohoto traileru vydal i celkem působivý nový artwork badass naší staré čarodějky, Yennefer. Artwork je k dispozici i ve velmi velkém rozlišení.

Za osm dní nový cinematic trailer ze Zaklínače 3

17. října 2014 v 22:26 | Lelanka |  Witcher 3
CD Projekt RED prostřednictvím nové speciální stránky The Trail oznámil, že za osm dní vydá nový cinematic trailer, který bude sloužit na začátku hry (asi při každé nově založené hře) jako úvodní video. Tuto stránku spustil CD Projekt terpve jen před několika dny, ale na stránce v té době však nebylo nic vidět, jen nějaký zářící až průsvitný objekt.

Teď už ale víme k tčemu ta stránka vlastně slouží. Poslední a zároveň první cinematic trailer od CDP ze Zaklínače je cca rok starý trailer Killing Monsters. Tento CT ale bude sloužit jako opening-video. Buď ho uvidíme pokaždé když zapneme hru, anebo jen když si budeme novou hru zakládat. To snad brzy zjistíme. Tento CT se bude týkat asi nějaké bitvy, možná závěrečné, kterou jsme mohli vidět už na konci E3 Traileru. I samotnou čarodějku Yennefer tam možná uvidíme. Ta v E3 Traileru vypadala dobře, až na hnědé vlasy, ale její podoba ve hře je trochu jiná.

CD Projekt k této novince pro nadšence vydal i 2 wallpapery spojené s trailerem. (plné velikosti naleznete v galerii)Downgrade Zaklínače 3 prý nečeká...

12. října 2014 v 15:40 | Lelanka |  Witcher 3
Komunitní manažer studia CD Projekt RED popřel, že by v případě Zaklínače 3 došlo k downgradu grafiky, na nějž se hráči ptají po vydání posledních screenshotů.

Je to celkem pochopitelné, protože když se podíváme na obrázek níže, tak můžeme vidět, že vlci a i samotný Geralt tam nevypadají tak dobře, jako v gameplay Trailerech. Nejnovější čtveřice screenshotů byla sice zajímavá a fascinující, zvláště ty obrázky v zimní krajině (lokalita Skellige Islands), ale dá se říct, že ne všichni byli tak ohromeni, jako při koukání na gameplay Trailery.


Skoro to až vypadalo, že pochází z nějaké starší verze hry, protože vlci na jednom screenshotu nevypadají tak jako ve starém videu a Geraltovi pro příklad úplně chybí jizva u levého oka. Nebo že kvůli omezenému výkonu konzolí dochází ke grafickému downgradu, který v minulosti potkal třeba Watch Dogs od Ubisoftu nebo velmi nepovedení Aliens: Colonial Marines.

Oba projekty se nechvalně proslavily tím, že na prvních propagačních materiálech prezentovali jejich tvůrci vizuál, který finální hra nakonec nenabídla. Myšlenky na downgrade v případě Zaklínače 3 se tak pochopitelně začaly množit jako houby po dešti, ale podle všeho k ničemu takovému nedojde.

Serveru Worlds Factory to řekl komunitní manažer studia CD Projekt RED, Marcin Momot:
"Prosím, mějte na paměti, že je hra stále v produkční fázi. Na některých věcech se pořád pracuje. Finální verze hry bude vypadat lépe než to, co je vidět na posledních screenshotech - nehledě na platformu. Jak asi víte, při publikaci screenshotů mohou být některé z nich subjektivně méně přitažlivé (záleží na názoru každého), to je naprosto normální. Nejdůležitější je, že vydaná hra bude vypadat úžasně, jakmile budeme s prací na ní hotovi. Nebude žádný downgrade."

Nezbývá než jen doufat, že finální verze Zaklínače 3 bude tak ohromující jak CD Projekt REDtvrdí. A to nejen graficky. Musíme ale myslet i na to, že Zaklínač není jen o grafice.