Hradiště Kaer Morhem na novém artworku ze Zaklínače 3

17. září 2014 v 19:21 | Lelanka |  Witcher 3
Při příležitosti dosažení 400 tisíc fanoušků na Facebooku Zaklínače vydal CD Projekt nový artwork, na němž vidíme sídlo zaklínačů, starodávné hradiště Kaer Morhen místy už rozpadlé.


Oficiální Facebook stránka Zaklínače nastřádala úctyhodných 400 tisíc fanoušků, což byl pro CD Projekt dostatečný důvod k vydání nového artworku, který může zároveň posloužit jako tapeta na plochu.

Na obrázku můžeme vidět fanouškům dobře známé hradiště Kaer Morhen. Po letmém záběru z E3 traileru tu tak máme definitivní potvrzení toho, že se v Zaklínači 3 do starých známých hradeb minimálně na čas podíváme.

Pokud jste s knižní předlohou nebo prvními dvěma díly dosud nepřišli do styku a tenhle název vám nic neříká, pak vězte, že Kaer Morhen je prastaré sídlo a cvičiště zaklínačů, které nyní obývají zbývající žijící zaklínači - Vesemir, Lambert, Eskel, možná i Letho a čas od času také sám Geralt. V rámci her bylo Kaer Morhen dějiště úvodní kapitoly prvního dílu a přídavku Cena neutrality.

Obrázek v jiných velikostech - 1600x1200, 1920x1080, 1920x1200.
CD Projekt také vydal nového průvodce pro cosplay, tentokrát s motivem Triss Ranuncul. Nedávno navíc došlo k vydání průvodce kostýmem Yennefer z Vengerbergu, ten ale způsobil mezi komunitou nemalý, ale pochopitelný rozruch. Vzhled jedné z hlavních postav knižní ságy se poněkud liší od všeobecně přijímané verze viditelné v E3 traileru a na obrázcích vypadá skutečně celkem... zvláštně. Snad si s ní modeři po vydání hry pohrají a bude vypadat lépe než předtím, možná stejně jak v E3 traileru. Osobně pochybuji, že by ji CDP znovu "změnil". To by bylo asi moc pracné. Musím ale říct, že Triss se jim moc povedla a už se těším na její scénky s Geraltem a i jiné. ;)

Zdroj: Zing.cz (autor "Cvrnda)
Officiální Facebooková stránka CD Projekt RED
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama