Září 2014

Několik nových obrázků

28. září 2014 v 21:55 | Lelanka |  Witcher 3
Císař Emhyr var Emreis, vládce Nilfgaardu a vůdce války proti Severním králostvím. To on poslal Geralta, aby našel Dítě krve elfů, tedy už nyní dospělou Ciri.

A pak je tu i Triss Merigold na novém Artworku a v novém outtfitu.

Fan art tedy "Meme" Geralta a Yennefer. The A-Team

O světě třetího Zaklínače v nejnovější deníčku

28. září 2014 v 21:39 | Lelanka |  Witcher 3
Skoro pěti-minutový vývojářský deník vypráví o tvorbě světa Zaklínače a povolání Geralta. Video je s českými titulky. Je tam i pár nových záběrů, ale moc toho neočekávejte. Já si myslím, že už teď toho CD Projekt dost vyzradil.


Hradiště Kaer Morhem na novém artworku ze Zaklínače 3

17. září 2014 v 19:21 | Lelanka |  Witcher 3
Při příležitosti dosažení 400 tisíc fanoušků na Facebooku Zaklínače vydal CD Projekt nový artwork, na němž vidíme sídlo zaklínačů, starodávné hradiště Kaer Morhen místy už rozpadlé.


Oficiální Facebook stránka Zaklínače nastřádala úctyhodných 400 tisíc fanoušků, což byl pro CD Projekt dostatečný důvod k vydání nového artworku, který může zároveň posloužit jako tapeta na plochu.

Na obrázku můžeme vidět fanouškům dobře známé hradiště Kaer Morhen. Po letmém záběru z E3 traileru tu tak máme definitivní potvrzení toho, že se v Zaklínači 3 do starých známých hradeb minimálně na čas podíváme.

Pokud jste s knižní předlohou nebo prvními dvěma díly dosud nepřišli do styku a tenhle název vám nic neříká, pak vězte, že Kaer Morhen je prastaré sídlo a cvičiště zaklínačů, které nyní obývají zbývající žijící zaklínači - Vesemir, Lambert, Eskel, možná i Letho a čas od času také sám Geralt. V rámci her bylo Kaer Morhen dějiště úvodní kapitoly prvního dílu a přídavku Cena neutrality.

Obrázek v jiných velikostech - 1600x1200, 1920x1080, 1920x1200.