Vývojaři Z3 se snaží z konzolí vymáčknout co jen to jde...

23. srpna 2014 v 14:44 | Lelanka |  Witcher 3
Nakonec to ale možná nebude stačit ani k next-genovému rozlišení 1080p. Na Zaklínače 3 se těší nejen PC hráči, ale tentokrát i majitelé nejnovější konzolí, PS4 a Xbox ONE. Jenže, i když vývojáři v současnosti bojují s optimalizací a snaží se titul na obě platformy upravit, co nejvíce to jen půjde, aby byl zážitek ze hry maximální, tak možná ani toto nebude stačit.

Před pár dny se na internetu objevila zpráva, že hlavní je pro tvůrce minimálně 30 snímků za vteřinu a od toho se bude odvíjet i finální rozlišení. To by samozřejmě jak vývojáři, tak hráči chtěli mít v 1080p, ale zatím to s tím nevypadá moc dobře. Žádné zprávy o konktétních hodnotách ohledně rozlišení či fps, se určitě v blízké době nedočkáme. Ještě zbývá více než 6 měsíců, do té doby má CD Projekt ještě čas to s next-genovými verzemi vylepšit, i tak se ale PS4 a Xbox One u CDP dost zahřejí.

Nakonec je tu ale dobrá zpráva pro majitele AMD a Nvidia karet. Pro Nvidii se stále počítá s využitím PhysX a pro AMD program HairWorks pro lepší pohyb vlasů. Možná ale CD Projekt uvolní i TressFX Hair pro AMD, to zatím ale není na 100% jisté.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama