Jak se zachová CDPRED když se na jeijich prezentaci stane menší komplikace?

9. srpna 2014 v 11:47 | Lelanka |  NEWS
Ještě před zveřejněním gameplay záběrů ze Zaklínače 3 se CD Projekt podělil o vtipné video z prezentace na Comic-Conu. V něm můžme vidět, co se může stát, když v prezentované ukázce přestane fungovat dabing. Naštěstí se hoši z CD Projektu, toho nezalekli a měli "po ruce" hlavního dabéra. Doug Cockle dabuje hlavní postavu Geralta z Rivie.

Ta představa, že se něco pokazí u prezentace vaší oblíbené hry, je hrozná, fanouši Zaklínače, kteří na letošní Comic-Con dorazili o tom ví své. Své o tom ví i CD Projekt RED, který na letošním Comic-Conu ukazoval záběry ze Zaklínače 3. Vlivem poškození počítačů však v ukázce zcela chyběl jakýkoliv dabing.

Nakonec to ale nedopadlo úplně špatně a fanoušci se pobavili vtipným "free-dabováním" dabérem našeho Zaklínače. Ten se z nepříjemné situace velmi dobře "vybruslil" po svém způsobu. Znalost anglického jazyka je podmínkou, aspoň té základní. Doporučuji shlédnout, je to velmi vtipné, zejména hlášky pana Douga. ;)

Tohle ale je jen menší ukázka z toho co CD Projekt ukáže v nejbližších dvou týdnech. Mají vyjít gameplaye dlouhé kolo 30 minut, rozdělené do jednotlivých částí.
Došlo také i ke zveřejnění záznamu samotného Comic-Con panelu

Zdroj: CD Projekt RED Youtube Channel
TheWitcher.com
Zing.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama