Třetí díl Zaklínače 3 bude víceméně mít Prolog

27. července 2014 v 23:04 | Lelanka |  Witcher 3
Pokud jste nehráli předešlé dva díly Zaklínače tak nemusíte mít obavy, CD Projekt RED chystá jakousi rekapitulaci pro nováčky. Ovšem já knížky, i předešlá díly, jedině doporučuji! ;)

Zaklínač 3: Divoký hon je první hra ze série, která kromě PC a Xboxu vyjde i na PlayStation. Je tak pochopitelné, že někteří hráči se bojí, aby jim neuniklo něco s příběhu, když nehráli předešlé díly. Každopádně se tito hráči nemusejí vůbec strachovat, CD Projekt RED chystá jakousi rekapitulaci pro nováčky a pro zapomnětlíky. Pro bezproblémové hraní nemusíte znát děje v knížkách a předešlé díly Zaklínače. Tato "rekapitulace" by měla vlastně být první kapitola, která má v příběhu figurovat jako jakýsi prolog, určený i pro zasvěcení neznalých hráčů.

Nezapomínejme ani na tištěné kompendium světa Zaklínač, které bude součástí každé kopie hry. Je však otázka, jestli v CD Projektu nechystají i něco dalšího. Svět Zaklínače je poměrně komplexní a tentokrát se navíc příběh netýká jen předešlých dvou dílů, ale i knižní předlohy, tudíž bude nejspíš potřeba o to víc vysvětlivek. Ovšem CD Project v několika svých "soukromějších" rozhovorů a videí, mluví o tom, že Zaklínačské knihy jsou vlastně jakousi hlavní "částí" ze které vycházejí.

Stručné Info o Z3: Zaklínač 3 se objeví v únoru 2015 ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Jde o RPG od polského studia CD Projekt RED, které slibuje alespoň 100 hodin kvalitního hraní. Mini-hry by měly být této hry součástí, kromě toho, tato hra nabídne zajímavý, napínavý, akční příběh s různými možnostmi volby a změn. Tato hra má rating 18+ díky erotickým scénkám a samozřejmě násilí, nahotě a drsné mluvě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama