Další gameplay záběry z nového Zaklínače 3 se objeví i na Comic-Conu v San Diegu

16. července 2014 v 23:05 | Lelanka |  Witcher 3
Proslulého Comic-Conu v San Diegu se zúčastní i zástupci CD Projektu, kteří na výstavě ukážou další nové gameplay záběry. Ty mají být později uvolněny i pro veřejnost.


Ačkoliv už jsme mohli vidět sérii gameplay záběrů z vemli očekávaného Zaklínače 3 na letošní E3, "touha" nejen Zaklínačských fanoušků po nových záběrech je velmi vysoká. CD Projekt je si toho zjevně dobře vědom, a tak na letošním Comic-Conu v San Diegu předvede (probíhajícím od 24. do 27. 7) další gameplay záběry.

Ty mají trvat zhruba 30 minut a v podstatě půjde o první přímou prezentaci hraní Zaklínače 3 pro veřejnost. Ačkoliv to zas až taková veřejnost nebude, protože kapacita ukázky je 1000 míst, vývojáři neplánují žádný stream a přirozeně ne každý má možnost výletu do San Diega. :(


Samozřejmě se dá očekávat, že nějaká dobrá duše záběry natočí a šoupne na internet, ale nejspíš bude nakonec zbytečné něco takového vyhlížet, protože CD Projekt chce později vydat záběry z Comic-Conu pro všechny. Tedy, tentokrát už vážně pro všechny.

Gameplay se však neobjeví hned po prezentaci na výstavě, ale zároveň by prý jejich zveřejnění nemělo trvat zase tak dlouho. Bližší údaje nejsou k dispozici, doufám ale, že do měsíce tyto videa od konce Comic-Conu zveřejněny už budou.

Zaklínač 3 také zavítá i na letošní Gamescom v Kolíně nad Rýnem, jenž se koná od 13. do 17. srpna. Pro německou výstavu chystá CD Projekt zase zcela nové záběry.
Závěrem tu ještě je zajímavě zpracovanápohlednice, kterou obdrží každý, kdo uvidí Zaklínače 3 na Comic-Conu, a alternativní obálku komiksu House of Glass, taktéž dostupnou na výstavě.


Osobně se mi ale tahle "pohlednice" moc nelíbí. Nemám zrovna moc v oblibě tento typ kresby.

Jak já hrozně závidím Američanům a těm "vyspělejším státům" kde se aspoň něco děje, kde jsou nějaké ty herní velkoakce atd. Doufám, že budu mít to štěstí a někdy se tam podívám, ale v to moc nevěřím. Ani na Cyberpunk 2077 se určitě nepodívám a i další fanoušci, ovšem CD Projekt o něm stejně stále dál jen mlčí a ani obrázek ven nevypustí... :/
Witcher.com
Zing.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama