Zítřejší Trailer ze Zaklínače 3 má být famózní + velmi krátká ukázka ze samotného traileru

4. června 2014 v 22:55 | Lelanka
Za necelých 24 hodin se budeme moci podívat na velmi očekávaný a na ohromující Trailer ze Zaklínače 3. Já osobně doufám, že tam bude hodně akce (aspoň v tomto traileru) a že bude delší Trailer než obvykle. Než jsem se stačila pořádně usadit, abych si aspoň tuto ukázku pořádně prohlédla, tak už byl konec. Snad CD Projekt nezklame...

(Video by mělo fungovat, pokud nefunguje, tak je možné, že bylo zablokováno)
Včerejší zpráva:

Čtvrteční Trailer ze Zaklínače 3 nás má ohromit, tvrdí CD Projekt RED. Zpráva, že nás ve čtvrtek v rámci letní konference CD Projektu čeká nový trailer Zaklínače 3, zvedla mezi fanoušky vlnu nadšení. Tu nyní přiživuje Marcin Momot, komunitní manažer CD Projektu RED, který nám vzkazuje: "Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme nový trailer Zaklínače 3! Prostě čekejte na 5. června. Vážně, budete ohromení!:)"

Mě ještě velmi zajímá, co nám CD Projekt krom sběratelské edice a nového Traileru ještě ukáže. Zajímalo by mě, jestli ta neznámá a očekávaná věc, tedy to překvapení, bude nějaká ta mobilní aplikace nebo některá menší hra, která má mít herní dobu okolo 20 hodin, ale má být stejně tak dobrá jako ty větší tituly.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama