Postupně unikají další informace ze Zaklínače 3 + únik herní mapy

23. června 2014 v 23:25 | Lelanka
Na internetu se objevily dokumenty, které odhalují několik zajímavých podrobností o očekávaném Zaklínači 3. Herní mapa zobrazuje oblast Ard Skellig doplňující části Novigrad a No Man's land a také teď víme, že ve gře bude 64 různých monster a 174 skladeb.


Samotný Zaklínač 3 je v současné době prý v alfa verzi, a to ve všech verzích. Pochopitelně nejlépe běží na počítačích, zatímco konzolové verze jsou mírně omezeni. Co se samotných funkcí týče, tak by neměla chybět hlasová podpora přes Kinect, podpora Smartglassu a PS4 verze možná bude podporovat LED panel na DualShocku 4 a další funkce gamepadu.

(Větší velikost mapy ZDE)

Tyto nové informace se podařilo vytáhnout při nabourání do dokumentu CD Projekt RED na Google Drive. Tyto informace prý neměly být ani v nejbližší době zveřejněny a CD Projekt varuje, nás fanoušky a nedočkavé hráče, abychom si tyto uniklá data apd. nečetli, pokud to budou i videa, tak ani neshlédli. Jinak prý přijdeme o velká překvapení a také i o možné spoilery, některá i rozhodující/konečná.

+ další obrázky:(plná velikost ZDE a ZDE)


(větší velikost ZDE a ZDE)(větší velikost ZDE a ZDE)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama