Gameplay Demo ze Zaklínače 3 z E3

11. června 2014 v 18:24 | Lelanka |  Witcher 3
Na konferenci Microsoftu přišla na svou premiéru i první gameplay ukázka Zaklínače 3 pro širokou veřejnost. Geralt v ní pronásleduje létajícího gryfa a rychle a efektivně rychle likviduje bandity.

Hlavní nápní tohoto videa je pronásledování okřídleného Gryfa a v průběhu jeho pronásledování i rychlé a efektivní zabíjení banditů a poté rozhovor s dívkou, kterou Geralt zachránil. Podívejte se sami ;)


Geralt v akčním boji používá nejen svoje dva meče, ale i magická Znamení, která mu pomáhají najít cestu hustou přírodou. Nechybí ani některé opravdu brutální zásahy a posléze rozhovor se zachráněnou dívkou vedoucí až k případné vedlejší aktivitě (ta ale dále není rozvíjená a demo poté skončí).

Co tedy můžeme vidět? Můžeme vidět zostření Geraltových smyslů, které v prostředí zvýrazní stopy po pronásledované nestvůře, kuši, meditaci a celkově mnohem větší svobodu pohybu díky otevřenému světu. Gameplay pravděpodobně pochází z verze pro Xbox One (pravděpodobně proto, že to klidně může být za závesy zakryté a přitom to hrají na PC, akorát, že s gamepadem).

Zdroj: Zing.cz
+ samotné video
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama