Desková hra The Witcher: Adventure Game se objeví dokonce i na PC

8. června 2014 v 21:18 | Lelanka |  Witcher 3
Na čtvrteční konferenci CD Projektu se mluvilo i o deskové hře Adventure Game. Navíc vývojáři zanechali pár informací, které byly skryty v nejnovějším Traileru.


K té deskové hře:
Víme, že se v této hře můžeme ujmout role Geralte, Marigolda, Triss anebo ještě trpaslíka Yarpena a plnit rozličné úkoly v podobě lovu monster nebo získávání zlata a různé nebezpečné mise.
Po delší dobu se také ví, že tato desková hra bude k dispozici nejen pro iOS a Android, ale také i pro PC a MAC.
Tyto verze by dokonce měly vyjít dříve než mobilní, nicméně konkrétní datum vydání není jisté a zatím se mluví jen o vydání v pozdější části tohoto roku.
Ve hře nás každopádně čeká plnohodnotná singleplayerová kampaň a bude k dostání minimálně přes portál gog.com (na kterém proběhne uzavřený betatest), ačkoliv se dá očekávat i Steam.

A teď k té ukryté zprávě v Traileru:
ZDE - zpráva v originálu

,,Chyběli jste nám! Dnes jste mohli vidět třetí trailer Zaklínače 3. Doufáme, že se vám líbil! Je tu spousta věcí o hře které bylo nemožné ukázat během dvou a půl minut. Ale snažili jsme se :).

Co víc, právě jsme vám ukázali některé hlavní postavy. Geraltovi blízcí přátelé a někteří z posledních žijících zaklínačů na světě - Vesemir, Eskel a Lambert - sehrají ve hře velkou roli, stejně jako jejich známá pevnost Kaer Morhen. Můžete také vidět proslulého barda Marigolda a čarodějku Triss Ranuncul. Objevil se i Emhyr var Emreis, císař Nilfgaardu, nejmocnější muž ve světě Zaklínače. Poznáváte jeho hlas? A také tam byla Ciri! A Yennefer!

Mimochodem, pokud jste v sérii nováčky, žádný strach, hra vám představí vše, co potřebujete vědět a okamžitě začnete milovat (a nenávidět!) postavy. Také jste se nás často ptali na gameplay featury a nyní jsme konečně připravení odpovědět. Takže tady to je:

Ano, budete moci bojovat z koňského hřbetu. Kuše. Jo, Geralt umí použít palnou zbraň. Protože někdy monstra létají a nemůžete na ně dosáhnout. Pamatujte na potápění a plachtění. Budete se také moci potápět a hledat skryté věci. Je tu celý podvodní svět na objevení.

Závody na koních, co? Také jste mohli slyšet hudbu ze hry. Tuto konkrétní skladbu složil Marcin Przybyłowicz a Percival. Rádi bychom slyšeli vaší odezvu. Sdělte ji v komentářích nebo na Facebooku/Twitteru/fóru hry. Pamatujte, že vždy posloucháme, i když hned nereagujeme.

Tým hry Zaklínač 3: Divoký Hon

CD PROJEKT RED

PS: Pokud stále chcete víc (chcete, že ano?), buďte prosím trpěliví. Teprve se zahříváme."

{Officiální zpráva od CD PROJEKT RED}

/Jinak pro ty co se Zaklínače 3 nemohou dočkat bude prý nejlepší, když si zopakujeme Zaklínačskou knižní ságu včetně povídek. Dohromady by jich mělo být sedm. A upomínka navíc, prvně si máme přečíst povídky a pak až knížky. Já to udělala naopak a popravdě, jak jsem dlouho nečetla, tak mi to dává zabrat...\

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama