Běžná a Sběratelská edice Zaklínače 3

6. června 2014 v 15:06 | Lelanka |  Witcher 3
Běžná edice Zaklínače 3 se na boxartu pochlubí nejen naštvaným Geraltem, ale i mapou, samolepkami, Soundtrackem na CD a kompendiem Zaklínače. Byl to tentokrát únik (zaměrný nebo nezáměrný se neví) od CD Projektu a na internetu ho objevil Video Gamer.

(kvalita obrázku bohužel není v nejlepší kvalitě, ale i tak to stačí pro přehled co se ve standardní verzi ukrývá)

Na obrázku můžete vidět manuál, CD se soundtrackem, mapu, sadu samolepek a jakési kompendium Zaklínače, které by mohlo obsahovat základní přehled o světě Zaklínače pro zasvěcení nováčků (což by se velmi hodilo, protože ne všichni četli knížku a ne všichni si to už pamatují). Někdo říká, že to mají být pre-order bonusy. Vzhledem k nesmírně bohaté podobě základní edice Zaklínače 2 je však jasné, že tohle všechno bude v každé krabičce se hrou, ať už si jí objednáte zítra nebo měsíc po vydání. To po úniku obrázku potvrdil Marcin Momot z CD Projektu.

Poznámka: Zaklínač 3 má být pro všechny tři verze s českými titulky.
Zatímco bežné edice je stále dostatek, Sběratelská edice nebo-li kolektorská edice je už bohužel dávno vyprodaná. Její odhalení jsme mohli vidět při včerejším Streamu. Ani ne po hodině, po odvysílání včerejšího Streamu, byla pryč a k dispozici byla jen v některých obchodem. Její cena je poměrně vysoká, ale obsah je velmi lákavý. Záleží na vás, jestli se vám podaří ještě nějakou tu sběratelskou edici najít a rychle objednat, než přijde někdo jiný. Já jsem to bohužel nestihla (nefungovalo mi PC, takže jsem měla nervy tzv. "na dranc")


Cena Sběratelské edice u nás se pohybuje kolem 3 600 KČ, není to ale na 100% jisté, takže bude lepší si počkat, ale rozhodně bude lepší když budeme počítat s tím, že bude drahá, ale zase kdo moc dlouho čeká nic nemá. V Polsku je to kolem 349,99 zlotých (asi 2400 KČ zda se nepletu).

Na portálu GOG.com je k dispozici digitální verze, ovšem není tak lákavá jako sběratelka. Nicméně, její cena je ale o dost nižší. Stojí kolem 990 KČ, ale nechat si ujít sošku Geralta jak skoluje velikánského Gryfa je těžké rozhodnutí.

Zatímco sběratelská edice bude limitovaná jen na předobjednávky, obsah klasické edice se ani po vydání hry nezmění. Najdeme ho v každé krabičce s hrou nezávisle na platformě.

Něco navíc - Po konci konference se objevilo i zajímavé video ukazující tvorbu sošky ze sběratelské edice.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama