V Zaklínači 3 se můžeme vydat na lov úžasných monster

10. května 2014 v 21:24 | Lelanka
Půjde o vedlejší aktivitu kde bude každá bytost jedinečná a legendární.

V nedávném rozhovoru s PC Gamer vedoucí designér questů Mateusz Tomaszkiewicz mluvil o vedlejších aktivitách, které krom jiného nabídnou lov legendárních monster.

"Každá legendární bytost bude jedinečná se svým vlastním zajímavým příběhem. V otevřeném světě je ale nebude vůbec snadné najít, budou skryté. Geralt bude muset legendární kreaturu nejprve vystopovat a následně ulovit." Plus pro nás bude jistě lepší si o těchto potvorách něco zjistit dopředu, abychom věděli s kým vlastně budeme mít tu čest.


"Souboje s nimi budou těžší než s obvyklými nepřáteli. Každé střetnutí s jedinečným monstrem bude unikátní. Jde o neopakovatelný zážitek, dopomáhá nám tomu nejen jejich unikátní vzhled, ale i samotný průběh lovu. V každé osadě bude alespoň jedna taková nestvůra, ne-li víc."

Kolik osad nakonec bude svět Zaklínače 3 obsahovat, se ještě pořádně bohužel neví. Kolega Pawel Mielniczuk však dodal, že při navrhování legendárních monster se inspirovali informacemi o stovkách mytických slovanských bytostí vymýšlených nejen ve středověku. Každá příšera by tak měla být unikátní a neměli bychom na ni jen tak zapomenout. Rozhodně to ale budou boje tzv. na dlouho. Těším se na to, ale bojím se, že to někdy bude moc těžké či zdlouhavé.

Co se týče samotných questů, vývojáři z polského CD Projektu se chtějí vyvarovat vedlejším úkolům, které jsou založeny na prachsprostém najdi a přines. Většina hráčů se u podobných misí nudí a celkově je nebaví. V Zaklínači 3 by jich tam mělo být minimum, budou sloužit především pro posunutí příběhu...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama