Nové Logo jak pro Zaklínače 3 tak i pro samotný CD Projekt !

22. května 2014 v 18:30 | Lelanka |  NEWS
Nové logo třetího Zaklínače nahradilo hranatou číslici římskou trojkou, která nese motiv masky generála Eredila, jednoho z vůdců Divokého Honu. V logu CD Projekt RED zase září Kardinál červený.


Na Twitter účtu Zaklínače se objevilo nové záhlaví, které ukázalo dosud neviděný motiv Geralta a také poprvé ukázalo nové logo. O změně loga následně CD Projekt informoval na oficiálním webu a představil ho v plné parádě.

Jak můžeme vidět níže, CD Projekt dal sbohem hranaté číslici tři a nahradil ho římskou trojkou.(YES!) Její podoba přitom není náhodná, jde v ní totiž poznat tvar helmy. Nejde ale o tvar Sauronovy helmy, ale o masku generála Eredila, jednoho z vůdců Divokého honu, kolem kterého se Zaklínač 3 točí.

,,Divoký Hon byl vždy zamýšlen jako předzvěst války, velkých pohrom a smrti. Jeho původ je neznámý, jeho přízrační jezdci zasévají strach do srdcí lidí a věří se, že jsou schopní ukrást lidského ducha, který by se později přidal k přízračné kavalkádě. Přichází v noci, v zimě a jejich výskytu vždy předchází polární záře." Dočteme se ve zprávě na webu, která navíc pokračuje dál.


,,V Zaklínači 3 nepředstavuje Divoký hon jen pouhé bosse na konci koridoru. Jsou součástí tradice, součástí systému lidové víry, jsou něco, o čem děti říkají příběhy aby se navzájem vyděsily, a zároveň entita, která může vyhladit celé vesnice během jediné noci. Divoký Hon je zásadní pro pro celý svět Zaklínače a v Zaklínači 3 se konečně stává středem pozornosti."

(plné velikosti obrázků najdete na Googlu, myslím, že není nutné je sem dávat, až na výjimečné případy)
,,Ti, kteří velí Honu, zůstávají ještě větší záhadou než samotný Hon. Jejich počet a účel je zahalený tajemstvím, jejich studená ocel však není - mnozí byli svědky krutostí Honu a téměř nikdo nepřežil, aby vyprávěl příběhy."

Toť vše od CD Projektu k očekávanému Zaklínači 3. Na závěr se můžeme dočíst, že se brzy dozvíme nové detaily o hře i o Divokém Honu. Tak by mě, i ostatní, jistě zajímalo, jestli to bude až na E3 nebo se CD Projekt rozpovídá trochu dřív.

Změny loga se však nedočkal jen Zaklínač 3, ale i samotný CD Projekt RED. Logo společnosti zůstalo po celou dobu existence, která započala v roce 2002, v podstatě beze změny, ale tohle je docela velká změna. Šéf studia Adam Badowski řekl k proměně následující:

,,Jsme rebelové a rebelové jsou svobodní. Tak jako ptáci. Kardinál červený je to, jak sami sebe vidíme v průmyslu: neohrožený, odvážný a sebejistý; letící vysoko a mířící ještě výš. Barva, kardinálova červená (RED), je něco, co ho spojuje s dalším ptákem, mytologickým stvořením blízkým naší kultuře a dědictví - Rarógem, malým ohnivým ptákem, který má přinášet lidem štěstí. RED představuje energii, vnitřní oheň který nás pohání; představuje něco blízkého každému v tomto studiu - kreativitu a zápal které sami využíváme pro tvorbu nejlepších RPG na světě."

Popravdě mě ta věta - "Jsme rebelové" hodně pobavila. Zasmála jsem se a i tentorkát CD Projekt dokazuje, že patří mezi ty nejlepší herní studia... pro mě je rozhodně nejlepší. ;)

Zdroje: en.cdprojektred.com
Zing.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama