Po celkem dlouhé době nový wallpaper Zaklínače 3 a další screenshooty

2. dubna 2014 v 21:45 | Lelanka
CD Projekt po delší době, díky otravným fanouškům, kteří je nakonec "ukecali", vydal nový wallpaper s motivem Zaklínače 3. Jestli chcete mít na ploše naštvaného Geralta, tak tenhle wallpaper je pro to jak stvořený a taky že je. Podívat se můžete i na render postavy a screenshoty prostředí. Minulý týden zveřejnil CD Projekt na sociálních sítích zajímavě vypadající render Geralta třímajícího meč. Nyní z renderu udělali moc hezký wallpaper. Tento je v rozlišení 1920x1080, ale na Facebookové stránce Zaklínače 3 můžete najít i větší či měnší verze a také verze pro mobilní telefony.

Wallpaper v plné velikosti ke stažení ZDE


Na fóru CD Projektu se také objevilo několik obrázků pocházejících z letošní GDC. Na jednom obrázku vidíme dva rendery postavy (nějaký král?) z Divokého honu. Dále můžeme vidět menší screenshoty, ukazující detailně zpracované prostředí, a také obrázek z prezentace popisující problémy s trávou (jen tak pro zajímavost). Na další obrázky se můžete podívat na NeoGaf fóru kde jsou i nějaké další obrázky navíc.


P.S. Omlouvám se, že jsem tu nebyla a hlavně, že jsem to sem nedala dříve. Nebylo mi moc dobře, tak jsem se sem ani nepodívala. ;')
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama