Odklad Zaklínače 3 nebude mít naštěstí vliv na Cyberpunk 2077

13. března 2014 v 22:33 | Lelanka
V rozhovoru pro GameSpot to uvedl generální ředitel polského studia Marcin Iwinski. Zaklínač 3 měl původně vyjít v tomto roce pro PC, PS4 a Xbox One. Naštěstí jeho odklad nebude mít žádný vliv na Cyberpunk 2077. Dokonce si prý vývojáři z obou týmů vypomáhají navzájem.

Cyberpunk 2077 i Zaklínač 3: Divoký Hon jsou oba rozděleni do dvou týmů a je tu ještě jeden - třetí tým je určený pro engine hry na kterém nám tyto hry budou šlapat. Zaklínač 3 má tým červený a ten je největší, Cyberpunk 2077 je černý a ten je menší. Více se dočtete v předchozím odkazu.

Iwinski objasnil, že aby mohli připravit obrovské a úžasné RPG, tak si musí vzájemně týmy a vývojáři vypomáhat.
"Snažíme se vydat vynikající a dechberoucí RPG."
"Vše, co jsme se naučili u Zaklínače 3, použijeme i u vývoje Cyberpunku 2077."

The Witcher 3 (nebo-li Zaklínač 3) vyjde tedy příští rok v únoru, zatímco Cyberpunk 2077 nemá stanovené datum vydání. Bylo oznámeno pro PC a MAC, ale pravděpodobně vyjde i pro next-gen konzole. Spekuluje se, že Cyberpunk 2077 vyjde asi 2 roky po Zaklínači, jenže to se lehce řekne a těžce udělá. Já si myslím, že by to mohlo vyjít i v roce 2016, ale Cyberpunk 2077 je teprve v rané fázi vývoje. Brzy ale bude další E3 a CD Projekt se tam pravděpodobně ukáže a třeba i s novým videem či obrázkem ze Cyberpunku či Zaklínače. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama