Zaklínač 3 bude mít 36 konců

1. února 2014 v 9:58 | Lelanka
IGN zvěřejnilo rozhovor s Marcinem Iwinskim, kde zaznělo někoilik informací co už známe (třeba lokalizace nového Zaklínače), ale také tam byly čerstvé informace. Název článku napovídá. Zaklínač 3 bude mít prý kolem 36 rozdílných konců. Tedy pravděpodobně jich je 36, ale i kdyby ne, tak jich je hodně.


Hra tedy bude mít asi celkem 36 konců, hlavní příběh/ příběhová linie nám zabere okolo 50 hodin, ale když se pilně zapojíme do plnění ostatních/vedlejších úkolů bude délka hry asi kolem 100 nebo 115 hodin hraní. Což tedy hodně!

Co se týče obtížnosti hry, tak ta má být ze začátku snazší (což si myslím, že je dobře). V Zaklínači 2 totiž hodně hráčů ze začátku umíralo a Iwinski se tomu právě divil, ale pro jistotu udělali v Zaklínači 3 ze začátku změnu. Je pravda, že i já jsem měla ve druhém dílu Zaklínače ze začátku problémy, ale to já mívám vždycky, protože mi vcelku trvá než si to pořádně "ohmatám". Obtížnost ale ne bude jen podle toho, zda si zvolíme obtížnost "lehká", "střední", "vysoká" a další. Bude to tak, že když si zvolíme např. obtížnost lehká, tak ne všude to bude tak lehké. Bude to podle počtu nepřátel, lokality a dalších... tedy podle herních prvků Zaklínače.

Opět se vrátí ocelový a stříbrný meč, stejně tak tvorba předmětů a dovednost alchymie. Ještě ke hře: po dohrání hry, se prý budeme moci vrátit do hry a pokračovat v plnění úkolů, ale "omezovat" to budou naše rozhodnutí ve hře, takže je nebudeme moci udělat všechny (tedy pokud nezačneme novou hru, ale i tak by to trvalo dlouho). K vydání hry: hra vyjde prý na 100% v roce 2014, díkybohu, ale tvůrci ještě nechtějí oznámit kdy přesně, prý se to ale dozvíme brzy. Společně s oznámením data vydání se dozvíme i hardwarové nároky/požadavky na PC.

Doufám, že co nejdřív nám tvůrci oznámí datum vydání a těším se, až všude nebudu muset psát slovo "prý". ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama