Obtížná, ale i velmi emotivní a citlivá rozhodnutí v temné budoucnosti roku 2077

26. února 2014 v 21:36 | Lelanka
Cyberpunk 2077 bude podle všech informací a nového rozhovoru Michala Krzeminskiho z CD Projektu pro stránky igames responsibility plný obtížných situací a rozhodnutí, které ale budou i velmi citlivé pro našeho hlavního hrdinu/hrdinku, protože tato hra, tento příběh, bude o životě našeho hrdiny. O jeho problémech, pocitech a hlavně jeho životě v této temné době. Cyberpunk 2077 vypadá velmi nadějně a i já tomu věřím a hlavně věřím, že to dopadne dobře. ;)

Rozhovor s Michalem K.
"Chtěli jsme udělat další RPG, které už po dlouhou dobu máme vysněné, dokonce už před sérií Zaklínač a také proto, že jsme v tom dobří. Nic na tom měnit nebudeme. Cyberpunk 2077 bude akční RPG pro dospělé nabízející plno těžkých rozhodnutí a citlivých a dokonce i emotivních okamžících a otázek."

Cyberpunk 2077 má být moderní RPG odehrávající se v temné budoucnosti roku 2077, kde se moderní technologie staly spásou i prokletím lidské rasy.! Příběh bude nelineární a odehrávat se bude v otevřeném světě, kde navštívíte nejrůznější místa, včetně bojové zóny, kterou převzal gang. Svět bude rozdělen na rozsáhlé město a dosud nespecifikovanou pustinu. Ale spekuluje se o tom, že se do většiny budou bude moci jít kdykoliv, ale jsou to pořád jen samé spekulace. Nové informace mají přijít na jaře, ale je to CD Projekt takže to přijde o něco později (pravděpodobně).

Každá třída nabídne specifické a odlišné schopnosti, které se na herních statistikách odrážejí v mnoha směrech. Stejně tak každou třídu čeká i množství rozhodnutí, které příběh Cyberpunku 2077 dost ovlivní. V tomto případě nejspíš půjde o něco podobného jako rozhodování v obou dílech Zaklínače.

Samozřejmostí jsou rozsáhlé možnosti úpravy postavy. Změna statistik, volba veškerého vybavení a implantátů, všechno bude možné. Vytváření postavy má být také velmi "bohaté". Kdyby to vypadalo jako z online-masivní hry EVE Online, tak by to bylo skvělé. ;)

| Četla jsem pár negativních reakcí na tuto informaci, že prý CDPRED kecá a že rozhodování v nejnovějších hrách a prý i v nadcházejícím Cyberpunku jsou na nic, ale podle mně to dopadne dobře. Rozhodně to bude lepší než třeba hra Ride to Hell: Retribution (jestli znáte). A ještě to co jsem četla, tak kromě negativních reakcí tu byly i ty "lepší" vcelku. Víme, že Cyberpunk 2077 má být hlavně a vlastně jen pro dospělé, ale kdo to respektuje, že (já tedy ne XD). Dokonce tam mají být i lechtivé a sexuální scénky, ale to není na 100% potvrzené, ale je pravda, že CD Projekt je těmi scénkami pověstný. Zvláště v Zaklínači. :D |

Teaser Trailer pro oživení zážitku:
A ještě jsem chtěla pro jistotu napsat. Tyto informace a další získávám z různých herních magazínů a pokud je použiji, tak sem dám i Zdroj. Pokud na něj zapomenu, klidně mi to do komentářů slušně vzkažte. ;)
Zdroj: Zing.cz
Cyberpunk.net/forum

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama