Dva vývojáři opouští CD Projekt RED

16. února 2014 v 23:48 | Lelanka
Ne ale doopravdy. Opouští jen to studio (budovu), jinak budou stále pod CDPRED, ale budou pracovat na menších dvou titulech v 11-bit studii ve Varšavě. Tito vývojáři pracovali i na Zaklínači 3, ale už potřeba prý moc nejsou, protože hra je víceméně už "udělaná". Jeden z nich se jmenuje Mark Ziemaka, který zastával funkci herního producenta a ten druhý se jmenuje Marciej Szcześnik (těžké na psaní XD) a ten byl hlavní designér. Společně zamířili do výše zmiňovaného studia 11-bit kde budou pracovat na těch nových hrách.

"Jsem spokojený se svým přechodem do 11 bit studia. Budu zodpovědný za celkový design hry, která vznikla v mé hlavě," píše v prohlášení Szcześnik. "Je mimořádný pocit vidět jak se mé představy postupně vytvářejí, včetně částí světa, postav a všeho dalšího. Postupně to přichází k životu."

"Máme velký zájem pracovat na menších, nezávislých hrách s fascinujícími a kreativními věcmi. Nechci zabíhat do podrobností. Očekávejte od nás zajímavé zprávy někdy kolem března," přiblížil budoucnost Ziemak, u něhož ještě není jisté, jakou roli bude v 11 bit zastávat.

Studio 11-bit pracuje zejména na mobilních hrách jako je třeba série Anomaly, Sleepwalker's Journey nebo Funky Smugglers. Popravdě nic z toho neznám. :/ ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama