Zaklínač 3 s českými titulky na PC a dokonce i na PS4 a Xbox ONE

21. ledna 2014 v 20:24 | Lelanka
Tentokrát to nebude jen pro PC, ale i pro next-gen platformy.Tedy pro PS4 a Xbox ONE. Tentokrát to ale nebude u nás distribuovat Comgad, ale Cenega, která se s CD Projektem dohodla.
Není pochyb, že Zaklínač 3 je u nás (a pro mně) z jednou nejočekávanější a nejnadějšnějších her vůbec. Jak na Slovesku, tak i u nás. Mělo by to udělat radost snad každému. Já jsem vcelku ráda, že tam čeština bude, mateřský jazyk je pro normálního člověka většinou nejvíc příjemný, ale bez cz-titulků bych se i tak na 90% vyznala.

(Následující text je přeložen z Officiální stránky Zaklínače 3, překlad - Zing.cz)

  • "Jsme velmi rádi, že se nám podařilo získat důvěru studia CD Projekt RED a bude nám umožněno tuto nesmírně očekávanou hru uvést na trh v našem regionu. Jsme přesvědčeni, že členové našeho týmu, kteří měli možnost s touto sérií pracovat již dříve, výrazně podpoří marketing i distribuci Zaklínače 3." - vzkázal k této informace Chalid Himmat z Czech Cenegy.
O čem, že vlastně Zaklínač 3 vlastně bude?:
  • Zaklínač 3: Divoký hon (nebo Divý hon) představuje to nejlepší z RPG her spojeným s nelineárním dějem a s obrovským otevřeným světem. Taktické boje, nádherné a tajemné prostředí, které ovlivňujeme jenom my (Geralt vlastně XD). My, hráči budeme opět hrát za charismatického Geralta z Rivie, profesionálního zabijáka nestvůr, který zaujme snad všechny v jeho okolí. Na nás, na hráče čeká více jak 100 hodin herní doby, kde budeme plnit nejrůznější úkoly a budeme se protkoukat nebezpečnými, ale rozmanitými krajinami ve velmi propracovaných hlavních i vedlejších úkolů. Zaklínač 3 je hit ve svém RPG žánru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama