Doplnění informací o Z3

4. prosince 2013 v 20:05 | Lelanka
Omlouvám se, že jsem to nedoplnila hned ten další den, ale teď to napravím. :)
  • Co teď víme dále je, že Zaklínače 3 si nezahrajeme na Xbox 360 a PS3. Tvůrci se k tomu vyjádřili, že nechtějí snížit kvalitu hry a proto ji nechají jenom pro PC a next-gen konzole. Port na tyto konzole by se prý moc nevydařil a samy konzole by už Zaklínače nestíhaly a už jsou na to prostě staré. Ale pravděpodobně nevydají tolik kusů, jako kdyby to ještě vydali na staré konzole...vývojářům to ale prý nevadí.
  • Na VGX (dříve VGA, ale teď to změnili, kvůli tomu, že chtějí mít značku next-genu i v názvu. Prý.) CD Projekt rovněž potvrdil, že Zaklínač bude mít speciální efekty, exkluzivní vlastnosti a i funkce. V next-gen konzolích zvláště v novém Xbox One, prý bude intergrovaná i funkce Kinect a aplikace SmartGlass. Podrobnosti se dozvíme brzy. A na 8. prosince vyjde nový Trailer na Z3.
Doufám, že nevadí, že jsem píšu i o Zaklínači 3. Ono není moc novinek o Cyberpunku 2077, tak si nemyslím, že by bylo naškodu, kdybych sem dávala i ty nějaké informace o Zaklínači 3. Mohla jsem už dříve, ale to jsem si nebyla jistá. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama