Prosinec 2013

Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok 2014...

24. prosince 2013 v 17:34 | Lelanka
...Vám přeje Cyberpunk 2077, CD Projekt RED a samozřejmě i já. Po dlouhé době, co jsem tu nebyla, nepřibyli žádné nové informace, videa a ani spekulace. Proto Vám můžu popřát pouze Veselé a hezké Vánoce a šťastný Nový rok 2014 a také spoustu propařených dnů i nocí a to co chcete pod stromečkem, ať to dostanete. :)

Zaklínač 3 v nejnovějším VGX Traileru

8. prosince 2013 v 10:31 | Lelanka
Na VGX se dnes o 10 ranní hodiny objevil působivý a zatím nejnovější VGX Trailer ze Zaklínače 3. V Traileru máme možnost vidět otevřené prostředí, dynamické a taktické souboje, nádhernou grafiku a samozřejmě Geralta. Uvidíme tam taky nějaké ty další hlavní postavy, především záporáky. Grafika ta je úžasná, ale jasné je, že většina z nás si bude muset upgradovat naše PC anebo koupit Xbox One či PS4. :)

Zaklínač 3 vychází až v příštím roce. Pravděpodobně na podzim.

Zaklínač 3 v novém VGX traileru

4. prosince 2013 v 20:10 | Lelanka
Ze sedmého na osmého prosince (letošního roku samozřejmě) se dočkáme plnohodnotného Traileru z velmiočekávaného Zaklínače 3. Tady máte útržek z brzkého Traileru. Co se týče mých pocitů, tak se nemohu dočkat.
Zdroj: Zing.cz a Spike.com/VGX

Doplnění informací o Z3

4. prosince 2013 v 20:05 | Lelanka
Omlouvám se, že jsem to nedoplnila hned ten další den, ale teď to napravím. :)
  • Co teď víme dále je, že Zaklínače 3 si nezahrajeme na Xbox 360 a PS3. Tvůrci se k tomu vyjádřili, že nechtějí snížit kvalitu hry a proto ji nechají jenom pro PC a next-gen konzole. Port na tyto konzole by se prý moc nevydařil a samy konzole by už Zaklínače nestíhaly a už jsou na to prostě staré. Ale pravděpodobně nevydají tolik kusů, jako kdyby to ještě vydali na staré konzole...vývojářům to ale prý nevadí.
  • Na VGX (dříve VGA, ale teď to změnili, kvůli tomu, že chtějí mít značku next-genu i v názvu. Prý.) CD Projekt rovněž potvrdil, že Zaklínač bude mít speciální efekty, exkluzivní vlastnosti a i funkce. V next-gen konzolích zvláště v novém Xbox One, prý bude intergrovaná i funkce Kinect a aplikace SmartGlass. Podrobnosti se dozvíme brzy. A na 8. prosince vyjde nový Trailer na Z3.
Doufám, že nevadí, že jsem píšu i o Zaklínači 3. Ono není moc novinek o Cyberpunku 2077, tak si nemyslím, že by bylo naškodu, kdybych sem dávala i ty nějaké informace o Zaklínači 3. Mohla jsem už dříve, ale to jsem si nebyla jistá. :)