Listopad 2013

Shrnutí měsíce - Listopad

30. listopadu 2013 v 23:45 | Lelanka
Onlouvám se za svoji neaktivitu, ale moc novinek nepřibylo, proto sem dám něco trošku jiného. Navíc sem moc lidí nechodí a ani komentáře tu moc často nevidím. Ty normální samozřejmě. Tenhle blog bude a je především o Cyberpunk 2077, ale někdy a jestli budete vůbec někdo chtít, tak jsem budu dávat informace i z jiných her. Především od CD Projektu RED.:) Dám to jenom jako seřazení do puntíků. Novinky jen ze Zaklínače 3.

  • Je pár nových informací o tom, že v Zaklínači 3 budou postavy z knih (což jsme tušili a věděli už předtím). Pak, že všechny DLC budou zdarma (to už taky víme) a žádné příběhové rozšíření pravděpodobně nebude). Inventář se prý celkem velmi rozroste a bude lepší vybírání zbraní a upravování. Jsou i zlepšené kamery a úpravy tzv. znamení. Znamení budou mít více rozšíření. Třeba znamení "Aard" může být rozdělen buď do silného a přímého útoku anebo do rozsáhlého útoku. Dějová linka (jak víme) bude kolem 50 hodin, ovšem jenom ZÁKLADNÍ příběh, bez vedlejších úkolů a misí. Do bojového systému se brátí vrhání nožů a pěstní souboje. Potvrzeny úplně všechny Next-gen plattformy (PS4, Xbox One) a PC. Samozřejmě přibudou další Trailery a Gameplaye a počkáme si už jenom chvilku.
  • Další news: Zaklínač 3 bude bez protipirátské ochrany (DRM). Samotní vývojáři si nepřejí, aby Zaklínač 3 měl DRM ochranu, protože i když tam ta ochrana je, tak si piráti cestu "okolo" jak to přejdou vždy najdou. Týká se to hlavně krabicové verze a digitální verze prostřednictvím GOG.com. "Obě budou bez té otravné DRM ochrany" - řekl sám spoluzakladatel a generální ředitel CDPRED Michal Iwinski. DRM ochrana se totiž opravdu nevyplatí.
Další info doplním zítra, teď musím jít spát...

Moje koláž a shrnutí měsíce.

21. listopadu 2013 v 18:44 | Lelanka
Po dlouhých a vyčerpávajících dnech, jsem se opět podívala na můj Blog a došlo mi, že CD Projekt RED na nás úplně kašle (co se týče informací samozřejmě). Už je to dlouho co zveřejnili něco o Cyberpunku 2077 nebo Zaklínače 3 či jiné hře od nich samotných. Štve mě, že nemám o čem psát, žádné video, žádný informace. Nic! Ale snad se dočkáme. Dnes jsem se dočetla na officiálních stránkách CDPRED, že kolem Vánoc mají přijít "novinky" o výše zmiňovaných hrách. Uvidíme jaké novinky to budou.
Jinak, jak jsem se nudila, tak jsem si vytvořila takový jednu malou koláž pro Cyberpunk 2077. Doufám, že se vám líbí, ale je to prostě jenom koláž. :)