PRAVIDLA !!!

19. října 2013 v 23:38 | Lelanka
Nechtěla jsem tenhle "článek" ani vytvářet, ale to se mi bohužel nepodařilo. Pravidla jsou všude a to i na mém blogu. Na každém blogu/webu. Rozhodně co bych tu nechtěla slyšet, vidět, snášet atd. je/jsou:
  • Reklamy, spamy a viry - moje PC není tak silné, proto každý malý vir/spam mi ho celkem dost zpomalí a proto bych byla vděčná, kdybyste jsem nedávali reklamy atd.
  • Spřátelování - nevadí mi, ale když si mě chcete přidat do FAVE-BLOGŮ, tak se mě prosím zeptejte. Bude to tak lepší pro všechny :)
  • Kladení až moc osobních otázek - to je třeba kde bydlím (upřesněně), jak se jmenuji celým jménem (i příjmení) apd.
  • Vulgární komentáře/projevování - je pravda, že i mě to někdy ujede, ale není slušné psát např. na cizí blogy jak jsou hnusné, urážky majitelů blogů, napadání atd. Už jsem to zažila a ráda bych už tomu předešla napořád. Když se vám něco nelíbí, tak mi to klidně můžete napsat, ale slušně.!
  • KOPÍROVÁNÍ --- to je to nejhorší a to co nejvíc nesnesu. Mnohé články které píšu mi trvají dlouho, až se tenhle blog rozdjede naplno, tak mi klidně článek (či překlad) zabere ba hodinu, dokonce i více hodin. Já když něco kopírují, tak pokaždé uvedu ZDROJ. Nikdy jsem si nedovolila kopírovat cizí články, protože blogování, i když vypadá, že není náročné, tak je a to hodně a tzv. "spolucítím" s ostatními blogery. Když se zeptáte a uvedete Zdroj, tak to vůbec nevadí. Aspoň né mě. :)
Pff...To byla fuška :D Napsat toto a přemýšlet nad tím....teď mám na dlouhou dobu vystaráno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama