Květen 2013

Rozložení informací za celý květen

25. května 2013 v 23:27 | Lelanka
Stručně Vám sem napíšu informace o hrách, programech a dále. Možná ještě něco k tomu doplním. Není jich sice mnoho, ale aspoň něco :-).
  • Zaklínač 3 bude bez DRM ochrany, což znamená, že nebude mít protipirátskou ochranu. Jak vývojáři říkají: "Stejně se najde způsob jak to obelstít."
  • Byla už spuštěna Beta REDiktu a vyšel pro ní i patch. Zatím, ale jenom v anglické a polské verzi. No uvidíme, jestli bude i naše česká verze.
  • Brzy vyjde nová "menší" hra od CD Projektu. Další informace neznáme.
  • Nevím zda to víte, ale CD Projekt chce udělat Cyberpunk 2077 podobně jako hra - Hry o trůny. Já to sice neznám, ale někdo z Vás možná ano.
P.S. Pokud jsem na něco zapomněla, nebo něco brzy přibyde do konce měsíce, tak to sem napíšu. :-)

Přibyli obrázky (ale nevíme jestli takhle bude vypadat přímo i Cyberpunk)

2. května 2013 v 20:49 | Lelanka
Ano, přibyly nové obrázky, ale nikdo neví jest-li si takhle budeme moci i my upravovat svého "hrdinu" v Cyberpunku 2077. Nejspíše nějací programátoři na tom pracovali a zkoušeli to. Nevím. Našla jsem je na stránce - Neogaf.com. Ta druhá žena je jak elfka. Máte je tady, ale není jich mnoho. Zatím..

Cyberpunk s velmi osobním příběhem a s "nádechem" Rock 'n' Rollu

2. května 2013 v 20:39 | Lelanka
Ano, Cyberpunk bude mít velmi osobní příběh s nádechem Rock 'n' Rollu. Jak napsal Mike Pondsmith a také jak on sám říká, Cyberpunk není jenom o velkých zbraní, nebezpečí a další nápady. Ale vlastně to tak je. Skoro každému kdo řekne Cyberpunk či česky kyberpunk, se vybaví přímo velké zbraně, nebezpečí, tmavé a deštivé či temné ulice se zločinci na každém kroku. A teď IGN vyzpovídalo vývojáře CDP RED (Mateusze Kanika a Sebastiana Stepiena), a vyzvěděla několik dalších informací. Ohledně příběhu a takzvaných - mechanik. Jak jste mohli vidět (když mluvil Mike P. o Cyberpunku) bude to tak jak bylo ve videi. Výsledek tedy je - SKVĚLÝ.
Vývojáři ani nezapomněli potvrdit, že je to jejich vysněný a vlastně je tento "nápad" napadl už před vytvořením Zaklínače. A já? Já je zbožňuji. Toto opravdu bude skvělá hra a jsem moc ráda, že ji konečně někdo vytvoří. Navíc pro mne to není hra, pro mne je to - Můj život. Dost o tom co si myslím.
Papírovou verzi Cyberpunku 2020 hráli už když byli maličcí (ti vývojáři samozřejmě). Při výrobě Cyberpunku 2020 prý neměli v Americe ani dostatek času, tvrdí sami vývojáři. Ale jinak slibují, že to co se nevešlo do Zaklínače např. úprava hlavní postavy apd., tak to tu zde bude. Super! Cyberpunk prý bude o hráčově vlastním stylu, řešeních, virtuální personalitě a hlavně vlivu našich rozhodnutí na herní svět = na Cyberpunkový svět. Co se týče známeho Teaser Traileru tak o něm říkají, že bylo nutné ukázat jak to bude asi tak vypadat. Rozhodně se jim co povedlo, ale dále vývojáři řekli: Museli jsme se soustředit a zaměřit na nějaký krátký Teaser a také zdůraznit tam augmentaci (implantáty), nebezpečí ulic a policii a další. Proto je to tedy i v Teaseru. Neznamená to ale, že bude hra jenom o tem. Nebude se tedy zachraňovat svět či město anebo lidi. To tady nejde. Zaměříme se na hlavní postavu a jeho či její problémy.
Když si vezmeme název tak to není jenom Cyber (kyber), je tam přeci i Punk a prý právě tento anarcho-živelný styl hrám v této době hodně chybí. Exitstuje celkem hodně kyber her, ale není v nich moc Punku - tvdí Matausz a dále říka: Chtěli jsme ve hře více toho Punku. Oživí ho to. Nebude to úplně takové temné a bezútěšné. Svět nebude až tak "zlý". Tenhle bude plný Rock 'n' Rollu. Stepin ještě k tomu dodal, že Cyberpunk bude jako Tarantinův film. Což je hodně zajímavé a zatím máme všichni palce nahoře. Sami potom vývojáři říkali, že nebude Cyberpunk moc podobný např. Syndicate. Jest-li budou používat nějaké staré prvky z papírové verze, tak nám sdělili, že něco ano, ale teprve se uvidí. Máme si ještě počkat a budeme čekat ještě dlouho. Je přeci lepší počkat si na skvělou hru, než aby to bylo rychlo vytvořeno a potom by to stálo za nic. Nejdůležitější ale pro ně je - udělat možnosti vytvořit si vlastního "hrdinu" podle svých představ apd. a dále také otevřený svět. Vývojáři tvrdí, že to bude něco hodně emotivného, ale přitom zábavného.
Máme se tedy na co těšit. Zatím to vypadá.....úžasně :-).

Starý článek z BW

1. května 2013 v 20:01 | Lelanka
Brouzdala jsem na internetu a hledala nové infomace o Cyberpunku a našla jsem jen starší článek na BonusWebu, který tam o něm píše. Ale jsou to už známe informace a proto to není nějaký objev. Dám vám se odkaz, jestli se tedy chcete podívat. :-) http://bonusweb.idnes.cz/sci-fi-titul-od-vyvojaru-zaklinace-ma-byt-dospelou-hrou-pro-dospele-hrace-1qw-/Novinky.aspx?c=A120531_162235_bw-novinky_anb