Duben 2013

Zaklínač 3 bez multiplayeru

27. dubna 2013 v 23:01 | Lelanka
Ano. Zaklínač 3 neboli Wild Hunt bude bez multiplayeru. Někdo si určitě oddechnul, někoho to mohlo zklamat. Já jsem tomu sice nedávala moc velké naděje, ale třeba by to nedopadlo zle. Kdo ví. Ale je to potvrzeno přímo od vývojářů. Řekli, že se chtějí věnovat hlavně jenom singleplayerové části. Tím pádem Geraltovi, příběhu apd. Můj názor na to je, že to mohlo vyjít, ale všichni kdo hráli anebo trochu Zaklínače a CD Projekt znají tak to určitě pochopí. Je to skvělý titul a asi s nejlepší singleplayerovým scénářem co kdy byl. :-)

Zase..

18. dubna 2013 v 16:40 | Lelanka
Zase. Opět jsem tu dlouho nebyla. Buď to bylo, že jsem byla pryč, byla jsem nemocná anebo se mi prostě nechtělo. Žádní slušní návštěvníci tu nejsou, ale to už je jedno :-). Co se týče nových informací o Cyberpunku tak jich moc není, ale něco málo se najde. :-) Až časem sem dám nové články, informace. :-) Je těžké tu být, když se vám nechce či nejsou žádné novinky. A mimochodem - Užijte si konečně pořádné Jaro :-)

Dnes je Apríl

1. dubna 2013 v 20:36 | Lelanka
Ano je apríl. Je to můj druhý nejneoblíbenější den. Pokaždé se nějak nachytám. A když to zkusím já, tak to každej hned rozlouskne. :D A na kanálu ÓČKO můžete vidět skvělé aprílové žertíky. Pokud jste je už viděli, tak vám musím říci, že nejlepší byl ten s Lady Gagou a s Lanou Del Rey (Koranteng) :D.