Cyberpunk 2077 s originálním dabingem?

2. března 2013 v 21:03 | Lelanka
Je to sice jenom jejich nápad, ale je velmi, velmi dobrý. Pokusím se to vysvětlit. CD Projekt přemýšlí, že hra bude mít originální dabing, který by nám (hráčům) mnohem více přiblížil herní svět. Například: Pokud potkáte Mexičana tak na vás spustí španělsky. Dorozumět se máme pomocí překladače. Vlastně je to takový jejich "problém". Všichni to známe a víme to, že na celém světě se mluví anglicky (neboli "americky"), všude. Když ale popřemýšlíme tak to vlastně nedává smysl. Co kdyby postavy ve hře mluvili svým rodným jazykem i s vlastním přízvukem? Podle komentářů a vůbec všeho, by to vlastně byla bomba! Pro překládání a porozumění, by hráč používal překladač ve své helmě. Dokonce bysme ho mohli vylepšovat a vyměňovat postupně za lepší, tím pádem bychom měli lepší překlad. Zatím je to ale jen nápad.
Nejdůležitější ale pro vývojáře je, aby byl nahrán veškerý dabing v originálním jazyce. Jak bylo zmíněno: Mexičan bude mluvit ve hře svým španělským jazykem a nadabuje ho Španělský či Mexický herec. Hrači si to potom mohou přeložit svým implantátem. A podle jeho úrovně bude lepší či horší překlad.
Můj názor: Je to skvělý nápad jen jak to zrealizovat do hry? Toť otázka. Uvidíme ale co všechno vývojáři vymyslí. Vždyť do roku 2015 je to ještě dlouhá doba. :-). Stoprocentně by to ale mnohem více vylepšilo hru. Mějte se :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama