CD Projekt RED oznamuje novou verzi RED enginu

31. března 2013 v 20:49 | Lelanka
Na polském blogu CD Projektu se objevilo představení RED enginu 3, spolu se zajímavým obrázkem, nejspíše ze Zaklínače 3 (který byl už 5.února oznámen). A dále na tomto CD Projekt blogu se dočteme, že v této době jsou nejdůležitější 2 směry v žánru RPG. Jeden z nich je o velkém otevřeném světě a zárověň méně postatného příběhu, zatímco se ten druhý nejvíce zaměřuje na příběh, ale s uzavřenějším prostředím. Nově oznámený RED engine 3 má prý jako první tyto engine oba směry spojit do jednoho a zaručit RPG se silným příběhem, které se bude odehrávat v otevřeném světě. Jediným slovem - SUPER!
Vývojáři dále mluvili o fantasy temném RPG. Už je jasné, že je to Zaklínač 3. Tím pádem by měli vývojáři zaručit silný a větvený příběh, což je u CDPR zvykem. Otevřené prostředí má být další důležitý bod, s tím ale polští vývojáři moc zkušeností nemají. Je to pro ně novinka.
RED engine 3 navíc slibuje pokročilé animace, které zaručí přesné provedení emocí, kvalitní cut-scény a HDR rendering s 34-bitovou přesností pro zajištění zatím nevíce nejkvalitnějšího obrazu a realistické osvětlení. Oznámení je velmi spojeno i se Zaklínačem 3 (celý název je The Witcher 3: Wild Hunt), jsou to ale asi jenom náznaky. Plus tady je ještě obrázek.
P.S. Je to už starší novinka, proto prosím se nedivte jestli to bude nějaké poházené Mrkající.the witcher 3 wild hunt - neoficiální obrázek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama